PhotoLayers~Fotomontaj, Silgi

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.9 MB
  • Version 11.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma handyCloset
PhotoLayers mobil uygulaması fotoğraflarınıza şahane bir görünüm kazandırmanız için geliştirilmiştir.

PhotoLayers, fotoğraf tutkunlarının IOS cep telefonlarına ücret ödemeden indirerek fotoğrafları üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilecekleri kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve yine ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda yer alan tüm fotoğraflar üzerinde kolaylıkla değişim yapabilirsiniz. 

PhotoLayers uygulamasında görüntünün gereksiz alanlarını saydam yapma özelliği bulunuyor. Böylelikle sevmediğiniz noktaları fotoğraf içerisinden çıkarabilirsiniz.  Bir fotomontaj için aynı anda 11 adete kadar resmi birleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı fotoğrafları bir araya getirerek kolaylık işlem yapabilirsiniz. Uygulamamız sizlere bu özgürlüğü tanıyor. 

Kendi yaratıcılığınız sayesinde daha hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Bu uygulamada aynı zamanda resmin renk tonunu değiştirmeyi ve daha etkileyici hale getirmeyi sağlayan bir çok özelliği de kendi bünyesinde barındırıyor. Uygulamadan faydalanarak muhteşem fotoğraflar elde edebilir, bunları kaydederek sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. 

Akıllı cep telefonunuz sizin için şahane fotoğraf elde etmenizi sağlayacaktır. Sizde PhotoLayers mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza indirin ve anında fotoğraflarınıza sanatsal bir görünüm kazandırın. 

 

PhotoLayers~Fotomontaj, Silgi indir
DİĞER SÜRÜMLER